Zawieszka wisiorek tygrysie oko owal 25x18mm

Zawieszka wisiorek tygrysie oko owal 25x18mm
Zawieszka wisiorek tygrysie oko owal 25x18mm
Zawieszka wisiorek tygrysie oko owal 25x18mm
Zawieszka wisiorek tygrysie oko owal 25x18mm
Stan
Nowe
Rodzaj
Damska
Opis
Sprzedam własnoręcznie wykonane wisiorki z naturalnych minerałów, nie imitacje. Wysyłam losowo wybrany.

W tej ofercie: tygrysie oko, owale, średnio 25x18mm, twarda szpilka, zawieszka - kolor złoty, dł. całej zawieszki ok. 40-42 mm. Dwa rodzaje zawieszek - karbowana i gładka. Dostępne 2 szt. Cena 6,50 zł /1 szt.

Tygrysie oko jest odmianą kwarcu. Poprawia poczucie własnej wartości, a co za tym idzie, wiarę we własne możliwości. Zachęca do bycia sobą samym/samą i odsuwa wpływy innych ludzi. Pozwala nam skupić się wyłącznie na naszych sprawach, czy to prywatnych, czy biznesowych. Osobom nieśmiałym pomaga wyjść z 'kącika' i wziąć udział w życiu w świecie zewnętrznym. Oferuje noszącemu pewność siebie, spokój, łagodność, równowagę wewnętrzną i samokontrolę. Wibracja tego kamienia zachęca do podążania za głosem serca, do aktywności fizycznej, eksplorowania nieznanych terenów, poznawania świata bezpośrednio przez podróżowanie, a nie poprzez oglądanie zdjęć z dalekich krajów wyłącznie na ekranie komputera.
Energia minerałów - wpisz w Google: Minerały Ognistego Smoka, to moja strona.

Jak kupić? Kliknij 'Napisz wiadomość', podaj nazwy wisiorków, ilość oraz formę przesyłki/odbioru. Odpiszę się w ciągu 24h, podliczę koszty wraz z przesyłką i podam dane do przelewu. Kontakt tylko przez formularz Oferter, nie sprzedaję na telefon. Dla osób z Krakowa możliwy odbiór osobisty, trzeba od mnie podjechać, nie dostarczam do kupującego, szczegóły na priv. List priorytetowy zwykły nie ma opcji śledzenia ani reklamacji, transport 2 dni. Jeśli wybrałaś/eś list polecony, po wysłaniu podam nr śledzenia. Nie wysyłam za pobraniem, bo tak można wysyłać jedynie paczki, nie listy!

Do ceny dodaj koszt wysyłki, Poczta Polska (od 1.04.2019 r.):
List zwykły priorytet (bez śledzenia i reklamacji) gab. S do 500 g: 4,10 zł
Listy polecone (z nr do śledzenia) gab. S do 500g:
polec. ekon.= 5,90 zł, polec. prior. = 8,40 zł

Nie dopłacam za przesyłki. Nie wymieniam się. Brak zwrotów, rękodzieło, sprzedawca osoba prywatna. Jestem uczciwym sprzedawcą, wysyłam wszystko to, co sprzedam i co zostanie opłacone w ustalonej kwocie. Kupujesz bez ryzyka. Zobacz inne przedmioty z mojej oferty.
Numer
19095
Dodano
2 dni temu
Wyświetleń
21
Typ ogłoszenia
Prywatne

Katarzyna

Oferter od 3 miesięcy
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2019 OFERTER
created by NSF.pl