Zaopiekuj się sympatycznym seniorem 88 lat 1900eu

Typ umowy
Umowa zlecenie
Wymiar pracy
Pełny etat
Specjalne wymagania
Brak
Opis
Centrum Językowe Konik Magdalena Kopacz

pracadlaopiekunek24.pl

Od 2010 specjalizuje się w rekrutacji pracowników do pracy w OPIECE na terenie Niemiec (elastyczne terminy wyjazdów 4-6-8 lub 12 tygodni).

OPIEKUNKA DLA SENIORA

Miejsce pracy: Niemcy - Eschelbronn 74927

Termin wyjazdu: 20.11.2024

Wynagrodzenie: 1900€

Ogólny opis:

Sprawdzone zastępstwo !

Opieki wymaga mężczyzna 88 lat, 185 cm wzrostu, 82 kg.

Mężczyzna porusza się samodzielnie, nie ma dźwigania i nocnego wstawania. Senior ma II gr. inwalidzką, problemy ze słuchem, sercem i prostatą. Podopieczny bardzo lubi rozwiązywać krzyżówki i zajmować się ogrodem.

Mieszka samotnie w domu jednorodzinnym, opiekunka ma osobny pokój z łazienką i dostęp do internetu.

Zakres obowiązków:

- prowadzenie domu (gotowanie, sprzątanie, pranie prasowanie, zakupy).

- pomoc podopiecznemu w codziennych czynnościach

- dotrzymywanie towarzystwa, wspólne spędzanie czasu.

ZADZWOŃ I POZNAJ SZCZEGÓŁY ZLECENIA.

Wymagania:

- znajomość języka niemieckiego na poziomie dobrym

- doświadczenie w opiece.

- chęci do pracy

- prawo jazdy kat B - warunek konieczny

ZAPEWNIAMY:

! Sprawdzone i bezpieczne zlecenia

! Legalne zatrudnienie i opłacone składki w Niemczech lub w Polsce

! Bezpłatne zakwaterowanie oraz wyżywienie w domu podopiecznego

! Pewne i terminowe wypłaty wynagrodzenia

! Premie na Święta

! Opłacony transport w dwie strony

! Opieka koordynatora w Niemczech i naszego zespołu w Polsce

JUŻ DZISIAJ DOŁĄCZ DO GRONA ZADOWOLONYCH OPIEKUNEK I OPIEKUNÓW. CZEKAMY NA TWOJE ZGŁOSZENIE

KONTAKT:

tel: 570 718 736

tel: 731 913 716

tel: 730 514 397

LUB
- wyślij SMS o treści OPIEKA (oddzwonimy)
Numer
131212
Dodano
19 godz. temu
Wyświetleń
3
Typ ogłoszenia
Firmowe

Centrum Językowe Konik

Oferter od 3 lat