Rózga zdrowotna krystaliczna

Rózga zdrowotna krystaliczna
Rózga zdrowotna krystaliczna
Rózga zdrowotna krystaliczna
Stan
Nowe
Opis
Emituje regeneracyjną energię roślin, którą wypełniony jest np. gąszcz leśny. Działa przeciwbólowo jak np. liście świeżej kapusty przyłożone na stłuczone czy bolące miejsce albo liście babki lancetowatej gojące ranę, na którą zostały przyłożone.
Energię wydobywającą się z żywych roślin można zobaczyć w mikroskopie elektronowym. Rośliny przez cały czas ją emitują, z czego korzystają ludzie, zatrzymując ją dla siebie. Najefektywniej robią to buddyjscy mnisi, którzy tracą jej najmniej. Dobrze chronią ją też księża. Zapewne przyczynia się do tego ich sposób życia i medytacja. Normalny śmiertelnik traci codziennie sporo energii, a z chorych miejsc wypływa ona strumieniami, co w naszych czasach można stwierdzić za pomocą detektorów. Osoby schorowane nie mają szans jej uzupełnić, toteż nie mogą pozbyć się swoich dolegliwości.
Rózga zdrowotna daje szansę na regenerację człowieka, powrót do zdrowia i odstawienie długotrwale zażywanych leków. Cofają się wtedy wszelkie dolegliwości, łącznie z chorobami "nieuleczalnymi" takimi jak np. schorzenia kręgosłupa, jego bolesność, miażdżyca, schorzenia układu krwionośnego, nadciśnienie, utrata pamięci, niedokrwienie, zimne stopy, nowotwory i wiele innych.
Numer
14496
Dodano
1 dzień temu
Wyświetleń
717
Typ ogłoszenia
Prywatne

sacris-geometria

Oferter od 5 lat
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2023 OFERTER
created by NSF.pl