Praca na wakacje dla studentów i uczniów - Niemcy

Typ umowy
Umowa o pracę
Wymiar pracy
Pełny etat
Specjalne wymagania
Brak
Kraj
Niemcy
Opis
Studencie!

Chcesz sobie dorobić podczas wakacji? Nic prostszego! Zgłoś się do nas już dziś zarezerwuj miejsce!

Przez cały rok zatrudniamy studentów oraz uczniów w okresie ferii świątecznych, zimowych i innych przerw od nauki.

Miejsce pracy: Haren (Ems) / Wietze (Dolna Saksonia)

Zakres obowiązków:

● Pakowanie i przepakowywanie produktów drobiarskich
● Kompletowanie i układanie na tackach zestawów dań gotowych – np. kurczak w przyprawach z warzywami
● Odważanie produktów
● Prace fizyczne przy poszczególnych liniach i maszynach produkcyjnych

Wymagania:

● Wytrzymałość fizyczna
● Pełnoletność - wymóg konieczny
● Umiejętność pracy w zespole
● Mile widziany własny samochód

Oferujemy:

● Wynagrodzenie w wysokości 12,00€ brutto/h oraz dodatki i premie
● Umowę o pracę na warunkach niemieckich
● Studenci oraz uczniowie są zwolnieni ze składek ubezpieczenia społecznego
● Komfortowe warunki mieszkaniowe
● Wsparcie polskiego koordynatora

KONTAKT

Concept Plus Sp. z o.o. oddział Bydgoszcz

bydgoszcz@cp-personal.com

Tel. +48 517 677 609
Tel. +48 517 675 433
Numer
26355
Dodano
6 dni temu
Wyświetleń
7
Typ ogłoszenia
Firmowe

Concept Plus

Oferter od 8 miesięcy