Bransoletka sieczka malachit turmalin mix podwójna ochrona

Bransoletka sieczka malachit turmalin mix podwójna ochrona
Bransoletka sieczka malachit turmalin mix podwójna ochrona
Bransoletka sieczka malachit turmalin mix podwójna ochrona
Bransoletka sieczka malachit turmalin mix podwójna ochrona
Stan
Nowe
Rodzaj
Damska
Opis
Sprzedam kilka własnoręcznie wykonanych bransoletek z naturalnych minerałów (sieczka, 5-8-10mm). Na podwójnie składanej, czarnej gumce nitkowej 1 mm, rozciągliwej, łatwość zakładania.

Na tej aukcji: malachit + turmalin czarny (3 malachity, 5 turmalinów), dł. złożonej bez rozciągania 6,5 - 7,5 cm;
Pasują (bez ściskania) na obwód nadgarstka 15 - 16,5 cm.
Dostępne: 5 szt. Cena za 1 szt. plus przesyłka.

'Alchemik' malachit występuje tu z dodatkową tarczą - czarnym turmalinem. Bransoletka taka ma więc podwójne właściwości ochronne, neutralizujące i odstraszające negatywne energie, wampiry energetyczne, pasożyty astralne. Warto też używać jej zamiennie z inną bransoletką, podnoszącą wibrację wtedy, kiedy nasza energia została już uwolniona i oczyszczona z niepotrzebnych ładunków (np. awenturyn zielony, kryształ górski, agat karneol, sodalit). Energia minerałów - wpisz w Google: Minerały Ognistego Smoka, to moja strona.

Jak kupić? Kliknij 'Napisz wiadomość', podaj nazwy bransoletek jak w tytułach ofert (lub nr ID ogłoszeń), ilość oraz formę przesyłki/odbioru. Odpiszę się w ciągu 24h, podliczę koszty wraz z przesyłką i podam dane do przelewu. Kontakt tylko przez formularz Oferter, nie sprzedaję na telefon. Dla osób z Krakowa możliwy odbiór osobisty, trzeba od mnie podjechać, nie dostarczam do kupującego, szczegóły na priv. List priorytetowy zwykły nie ma opcji śledzenia ani reklamacji, transport 2 dni. Jeśli wybrałaś/eś list polecony, po wysłaniu podam nr śledzenia. Nie wysyłam za pobraniem, bo tak można wysyłać jedynie paczki, nie listy!

Do ceny dodaj koszt wysyłki, Poczta Polska (od 1.04.2019 r.):
List zwykły priorytet (bez śledzenia i reklamacji) gab. S do 500 g: 4,10 zł
Listy polecone (z nr do śledzenia) gab. S do 500g:
polec. ekon.= 5,90 zł, polec. prior. = 8,40 zł

Nie dopłacam za przesyłki. Nie wymieniam się. Brak zwrotów, rękodzieło, sprzedawca osoba prywatna. Jestem uczciwym sprzedawcą, wysyłam wszystko to, co sprzedam i co zostanie opłacone w ustalonej kwocie. Kupujesz bez ryzyka. Zobacz inne przedmioty z mojej oferty.
Numer
19104
Dodano
2 dni temu
Wyświetleń
24
Typ ogłoszenia
Prywatne

Katarzyna

Oferter od 3 miesięcy
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2019 OFERTER
created by NSF.pl