Bransoletka perydot oliwin sieczka moc wulkanu

Bransoletka perydot oliwin sieczka moc wulkanu
Bransoletka perydot oliwin sieczka moc wulkanu
Bransoletka perydot oliwin sieczka moc wulkanu
Bransoletka perydot oliwin sieczka moc wulkanu
Bransoletka perydot oliwin sieczka moc wulkanu
Stan
Nowe
Rodzaj
Damska
Opis
Sprzedam kilka własnoręcznie wykonanych bransoletek, z naturalnych minerałów (bardzo drobna sieczka 3-8mm, średnio 5mm). Na gumce 0,7 mm, kilkakrotnie związanej, nie rozczepi się.

W tej ofercie: perydot (oliwin), dł. złożonej bez rozciągania 7,5 cm.
Pasują (bez ściskania) na obwód nadgarstka 15,5 - 17 cm.
Dostępne: 3 szt. Cena za 1 szt. plus przesyłka.

Perydot, to odmiana oliwinu, minerału powstającego np. w bombach wulkanicznych, ale też w meteorytach. Drobny i twardy, zawiera żelazo i magnez, a barwą przypomina półprzeźroczysty, zielony mołdawit. Niepozornie wyglądający minerał posiada bardzo wybuchowa energię, jak wyrzutnia, aktywującą splot słoneczny, gdzie mieści się nasze 'centrum dowodzenia', siła woli, odwaga, bezkompromisowość i decyzyjność. Na pewno pomoże tym, którzy lubią się ociągać w wykonywaniu zadań i potrzebują dodatkowej motywacji od wewnątrz, a także osobom, które nie potrafią wyrażać własnych potrzeb i stawiać siebie na pierwszym miejscu. Perydot może za bardzo stymulować osoby niecierpliwe, egoistyczne, o ognistym temperamencie. Doskonale wpływa na metabolizm i spalanie. Energia minerałów - wpisz w Google: Minerały Ognistego Smoka, to moja strona.

Jak kupić? Kliknij 'Napisz wiadomość', podaj nazwy bransoletek jak w tytułach ofert (lub nr ID ogłoszeń), ilość oraz formę przesyłki/odbioru. Odpiszę się w ciągu 24h, podliczę koszty wraz z przesyłką i podam dane do przelewu. Kontakt tylko przez formularz Oferter, nie sprzedaję na telefon. Dla osób z Krakowa możliwy odbiór osobisty, trzeba od mnie podjechać, nie dostarczam do kupującego, szczegóły na priv. List priorytetowy zwykły nie ma opcji śledzenia ani reklamacji, transport 2 dni. Jeśli wybrałaś/eś list polecony, po wysłaniu podam nr śledzenia. Nie wysyłam za pobraniem, bo tak można wysyłać jedynie paczki, nie listy!

Do ceny dodaj koszt wysyłki, Poczta Polska (od 1.04.2019 r.):
List zwykły priorytet (bez śledzenia i reklamacji) gab. S do 500 g: 4,10 zł
Listy polecone (z nr do śledzenia) gab. S do 500g:
polec. ekon.= 5,90 zł, polec. prior. = 8,40 zł

Nie dopłacam za przesyłki. Nie wymieniam się. Brak zwrotów, rękodzieło, sprzedawca osoba prywatna. Jestem uczciwym sprzedawcą, wysyłam wszystko to, co sprzedam i co zostanie opłacone w ustalonej kwocie. Kupujesz bez ryzyka. Zobacz inne przedmioty z mojej oferty.
Numer
19102
Dodano
2 dni temu
Wyświetleń
17
Typ ogłoszenia
Prywatne

Katarzyna

Oferter od 3 miesięcy
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2019 OFERTER
created by NSF.pl