Bransoletka kianit cyjanit dysten oczyszcza uspokaja serce

Bransoletka kianit cyjanit dysten oczyszcza uspokaja serce
Bransoletka kianit cyjanit dysten oczyszcza uspokaja serce
Bransoletka kianit cyjanit dysten oczyszcza uspokaja serce
Bransoletka kianit cyjanit dysten oczyszcza uspokaja serce
Stan
Nowe
Rodzaj
Damska
Opis
Sprzedam kilka własnoręcznie wykonanych bransoletek na gumce, z naturalnych minerałów (ładna, grubsza sieczka, 5-8-10mm). Na podwójnej gumce nitkowej 1 mm, kilkakrotnie związanej, nie rozczepi się, łatwość zakładania.

W tej ofercie: naturalny, niebieski kianit (kyanit, cyjanit, dysten), dł. złożonej bez rozciągania 7 cm.
Pasują (bez ściskania) na obwód nadgarstka 15,5 - 16,5 cm.
Dostępne: 2 szt. Cena za 1 szt. plus przesyłka.

Minerały obok bransoletek na zdjęciach nie są przedmiotem sprzedaży!

Półprzeźroczysty, niebieski kianit, to minerał podwyższający wibrację w ludzkim ciele, w czym nie ma nic dziwnego, bo sam powstaje w warunkach wysokiej temperatury i ciśnienia. Występuje w postaci skupień słupków, listewek wrośniętych w skałę macierzystą, dlatego jest bardzo trudny w bębnowaniu/polerowaniu, co przekłada się też na jego wysoką cenę. Dysten ma dosyć 'żeńską' wibrację, w przeciwieństwie do czarnej odmiany tego minerału (o typowym, wachlarzowatym wyglądzie). Doskonale oczyszcza energie, otwiera czakry i usuwa blokady (głównie czakra gardła, ale i głowy, serca, splotu słonecznego, sakralnej oraz podstawy), przynosi uspokojenie umysłu w okresie stresu, daje uczucie nowej nadziei. Energia minerałów - wpisz w Google: Minerały Ognistego Smoka, to moja strona.

Jak kupić? Kliknij 'Napisz wiadomość', podaj nazwy bransoletek jak w tytułach ofert (lub nr ID ogłoszeń), ilość oraz formę przesyłki/odbioru. Odpiszę się w ciągu 24h, podliczę koszty wraz z przesyłką i podam dane do przelewu. Kontakt tylko przez formularz Oferter, nie sprzedaję na telefon. Dla osób z Krakowa możliwy odbiór osobisty, trzeba od mnie podjechać, nie dostarczam do kupującego, szczegóły na priv. List priorytetowy zwykły nie ma opcji śledzenia ani reklamacji, transport 2 dni. Jeśli wybrałaś/eś list polecony, po wysłaniu podam nr śledzenia. Nie wysyłam za pobraniem, bo tak można wysyłać jedynie paczki, nie listy!

Do ceny dodaj koszt wysyłki, Poczta Polska (od 1.04.2019 r.):
List zwykły priorytet (bez śledzenia i reklamacji) gab. S do 500 g: 4,10 zł
Listy polecone (z nr do śledzenia) gab. S do 500g:
polec. ekon.= 5,90 zł, polec. prior. = 8,40 zł

Nie dopłacam za przesyłki. Nie wymieniam się. Brak zwrotów, rękodzieło, sprzedawca osoba prywatna. Jestem uczciwym sprzedawcą, wysyłam wszystko to, co sprzedam i co zostanie opłacone w ustalonej kwocie. Kupujesz bez ryzyka. Zobacz inne przedmioty z mojej oferty.
Numer
19096
Dodano
2 dni temu
Wyświetleń
5
Typ ogłoszenia
Prywatne

Katarzyna

Oferter od 17 dni
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2019 OFERTER
created by NSF.pl