Bransoletka chalcedon niebieski sieczka komunikacja łagodność

Bransoletka chalcedon niebieski sieczka komunikacja łagodność
Bransoletka chalcedon niebieski sieczka komunikacja łagodność
Bransoletka chalcedon niebieski sieczka komunikacja łagodność
Bransoletka chalcedon niebieski sieczka komunikacja łagodność
Stan
Nowe
Rodzaj
Damska
Opis
Sprzedam kilka własnoręcznie wykonanych bransoletek z naturalnych minerałów (sieczka, 4-7-10mm). Na podwójnej gumce nitkowej 1 mm, rozciągliwej, łatwość zakładania.

W tej ofercie: naturalny chalcedon 'niebieska korona', dł. złożonej bez rozciągania 7 cm.
Pasują (bez ściskania) na obwód nadgarstka 15 - 16,5 cm max.
Dostępne: 3 szt. Cena za 1 szt. plus przesyłka.

Ten delikatnie wyglądający minerał ma wielu miłośników na całym świecie - wyrabiano z niego biżuterię już w starożytnych czasach (Egipt, Grecja, Rzym) i przypisuje się mu wibrację poprawiającą komunikację miedzy ludźmi. Chalcedon pomaga w utrzymaniu przede wszystkim harmonijnego połączenia między dwoma i więcej umysłami, a także w odbieraniu wiadomości z wyższych wymiarów. Niebieska korona studzi emocje rozpalonych umysłów, poprawia cierpliwość, pomaga popatrzeć na problemy swoje i innych z dalszej perspektywy. Powinny nosić go osoby, które najpierw mówią, a potem myślą (nie zastanawiając się, ile szkody może przynieść ich egoistyczna wypowiedź). Ten minerał można przypisać do żywiołu wody. Wspomaga własną intuicję, refleksyjność i kontakt z najbardziej zaawansowaną formą własnego Ja. Energia minerałów - wpisz w Google: Minerały Ognistego Smoka, to moja strona.

Jak kupić? Kliknij 'Napisz wiadomość', podaj nazwy bransoletek jak w tytułach ofert (lub nr ID ogłoszeń), ilość oraz formę przesyłki/odbioru. Odpiszę się w ciągu 24h, podliczę koszty wraz z przesyłką i podam dane do przelewu. Kontakt tylko przez formularz Oferter, nie sprzedaję na telefon. Dla osób z Krakowa możliwy odbiór osobisty, trzeba od mnie podjechać, nie dostarczam do kupującego, szczegóły na priv. List priorytetowy zwykły nie ma opcji śledzenia ani reklamacji, transport 2 dni. Jeśli wybrałaś/eś list polecony, po wysłaniu podam nr śledzenia. Nie wysyłam za pobraniem, bo tak można wysyłać jedynie paczki, nie listy!

Do ceny dodaj koszt wysyłki, Poczta Polska (od 1.04.2019 r.):
List zwykły priorytet (bez śledzenia i reklamacji) gab. S do 500 g: 4,10 zł
Listy polecone (z nr do śledzenia) gab. S do 500g:
polec. ekon.= 5,90 zł, polec. prior. = 8,40 zł

Nie dopłacam za przesyłki. Nie wymieniam się. Brak zwrotów, rękodzieło, sprzedawca osoba prywatna. Jestem uczciwym sprzedawcą, wysyłam wszystko to, co sprzedam i co zostanie opłacone w ustalonej kwocie. Kupujesz bez ryzyka. Zobacz inne przedmioty z mojej oferty.
Numer
19106
Dodano
2 dni temu
Wyświetleń
22
Typ ogłoszenia
Prywatne

Katarzyna

Oferter od 3 miesięcy
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2019 OFERTER
created by NSF.pl