Bransoletka ametyst kryształ górski mix czysty umysł

Bransoletka ametyst kryształ górski mix czysty umysł
Bransoletka ametyst kryształ górski mix czysty umysł
Bransoletka ametyst kryształ górski mix czysty umysł
Bransoletka ametyst kryształ górski mix czysty umysł
Stan
Nowe
Rodzaj
Damska
Opis
Sprzedam kilka własnoręcznie wykonanych bransoletek na gumce, z naturalnych minerałów (sieczka 5-9 mm). Na gumce nitkowej 1 mm, rozciągliwej, łatwość zakładania.

W tej ofercie: naturalne minerały: ametyst + kryształ górski, dł. złożonej bez rozciągania 7 cm.
Pasują (bez ściskania) na obwód nadgarstka 15,5 - 16,5 cm.
Dostępne: 3 szt. Cena za 1 szt. plus przesyłka.

Minerały obok bransoletek na zdjęciach nie są przedmiotem sprzedaży!

W innej mojej ofercie drobniejsza sieczka ametyst + kryształ mix 7-8 cm.

Ametyst, to kamień mistyków i poszukiwaczy prawdy. Wspomaga intuicję, jest detektorem kłamstwa, pozwala usystematyzować najważniejsze informacje otrzymane z innych wymiarów i własnego wyższego Ja. Kryształ górski zachęca: "Bądź tak czysty, jak ja", i sugeruje prawdomówność, bezpośredniość, konkretność, a nawet ascetyczny styl życia. Oczyszcza aurę, usuwa zanieczyszczenia elektromagnetyczne, poprawia przepływ energii w nas, oraz między nami, kosmosem i Ziemią. Właściwości energetyczne kamieni - wpisz w Google: Minerały Ognistego Smoka (to moja strona).

Jak kupić? Kliknij 'Napisz wiadomość', podaj nazwy bransoletek jak w tytułach ofert (lub nr ID ogłoszeń), ilość oraz formę przesyłki/odbioru. Odpiszę się w ciągu 24h, podliczę koszty wraz z przesyłką i podam dane do przelewu. Kontakt tylko przez formularz Oferter, nie sprzedaję na telefon. Dla osób z Krakowa możliwy odbiór osobisty, trzeba od mnie podjechać, nie dostarczam do kupującego, szczegóły na priv. List priorytetowy zwykły nie ma opcji śledzenia ani reklamacji, transport 2 dni. Jeśli wybrałaś/eś list polecony, po wysłaniu podam nr śledzenia. Nie wysyłam za pobraniem, bo tak można wysyłać jedynie paczki, nie listy!

Do ceny dodaj koszt wysyłki, Poczta Polska (od 1.04.2019 r.):
List zwykły priorytet (bez śledzenia i reklamacji) gab. S do 500 g: 4,10 zł
Listy polecone (z nr do śledzenia) gab. S do 500g:
polec. ekon.= 5,90 zł, polec. prior. = 8,40 zł

Nie dopłacam za przesyłki. Nie wymieniam się. Brak zwrotów, rękodzieło, sprzedawca osoba prywatna. Jestem uczciwym sprzedawcą, wysyłam wszystko to, co sprzedam i co zostanie opłacone w ustalonej kwocie. Kupujesz bez ryzyka. Zobacz inne przedmioty z mojej oferty.
Numer
19094
Dodano
2 dni temu
Wyświetleń
21
Typ ogłoszenia
Prywatne

Katarzyna

Oferter od 3 miesięcy
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2019 OFERTER
created by NSF.pl